A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Zahrejte si noty vánočních koled na klavír

Vánoční cukroví, ještě živý kapr a zdobení vánočního stromku. Trochu hektické shánění dárků na poslední chvíli a plné ulice voňavého svařáku. Pár zlomených nohou na mrazivých ulicích s poklidně padajícím sněhem.

Vánoce se nezadržitelně blíží! Co zahrajete rodině na klavír?

Všichni už to známe, ale i tak se na to těšíme. Vánoce se nezadržitelně blíží a byla by škoda, abyste rodinu nepotěšili příjemnými koledami hranými na klavír.

Rozhodl jsem se proto, že by bylo fajn, přidat do sekce Noty na klavír několik vánočních koled a povzbudit Vás k rodinému koncertu u vánočního stromku pro vyzvednutí atmosféry vánoc.

Jaké koledy si můžete v sekci Noty na klavír stáhnout?

My tři králové Rolničky Veselé vánoce

Ten kdo byl na našem vystoupení v Jeseníkách 4.12.2010 při vánočním jarmarku (jak jsem avízoval v krátkých zprávách) , mohl naši kapelu Jiří Groulík Trio slyšet naživo a tyto tři skladby si poslechnout v jazzové úpravě. Požadavek pořadatele byl zahrát mimo jazzových skladeb i nějaké koledy a tak jsme se rozhodli právě pro tyto. Stylově jsme skladbu „My tři králové“ hráli jako swing a zbylé dvě jako latinu. Stylové rozdělení je nutné pro rytmiku, tzn. hráče na basu a bicí, aby věděli, jak skladbu cítit.

Pokud nevíte, jak skladby doprovodit podle akordů, přihlaste se a nebo registrujte a můžete si stáhnout tyto skladby včetně mého doprovodu v sekci „Noty pro registrované“.

Přeji Vám příjemné vánoční hraní!

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>