A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

pianoFORTE.cz přeje muzikou naplněné svátky a pěkný nový rok!

Rád bych popřál všem věrným čtenářům serveru pianoFORTE.cz pěkné svátky a příjemného silvestra 2012. Blíží se zlomový rok, který bude znamenat mnoho nového a nečekaného (tedy podle dávných Máj?) a proto vykročte pravou nohou!

Využijte sváteční dny k odpočinku a nabrání nových sil. Vyvarujte se přejídání a nedostatku pohybu :) Vánoční čas využijte k usednutí ke klavíru s pocitem, že nemusíte do školy ani do práce a můžete se plně ponořit do studia nových skladeb.

Novoroční předsevzetí pro rok 2012

Nový rok je výborný čas na posouzení kam jsme se ve hře na klavír dostali a kam se chceme dostat. Příkladem by mohlo být toto novoroční předsevzetí: Každý týden se naučím zpaměti jednu skladbu a poslední týden v měsíci všechny nové skladby přehraji někomu blízkému k posouzení. Využívejte více technické vymoženosti dnešní doby a nahrávejte se. Není nic lepšího než se slyšet bez nutnosti hraní na klavír a naleznout své nedostatky na kterých můžete pracovat. Snažte se ze svého cvičení dostat maximum ať Vám to přinese radost a uznání u vašich blízkých.

Příjemné svátky,
pianoFORTE.cz

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>