pianoFORTE.cz přeje muzikou naplněné svátky a pěkný nový rok!

Rád bych popřál všem věrným čtenářům serveru pianoFORTE.cz pěkné svátky a příjemného silvestra 2012. Blíží se zlomový rok, který bude znamenat mnoho nového a nečekaného (tedy podle dávných Máj?) a proto vykročte pravou nohou!

Využijte sváteční dny k odpočinku a nabrání nových sil. Vyvarujte se přejídání a nedostatku pohybu :) Vánoční čas využijte k usednutí ke klavíru s pocitem, že nemusíte do školy ani do práce a můžete se plně ponořit do studia nových skladeb.

Novoroční předsevzetí pro rok 2012

Nový rok je výborný čas na posouzení kam jsme se ve hře na klavír dostali a kam se chceme dostat. Příkladem by mohlo být toto novoroční předsevzetí: Každý týden se naučím zpaměti jednu skladbu a poslední týden v měsíci všechny nové skladby přehraji někomu blízkému k posouzení. Využívejte více technické vymoženosti dnešní doby a nahrávejte se. Není nic lepšího než se slyšet bez nutnosti hraní na klavír a naleznout své nedostatky na kterých můžete pracovat. Snažte se ze svého cvičení dostat maximum ať Vám to přinese radost a uznání u vašich blízkých.

Příjemné svátky,
pianoFORTE.cz

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>