A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Jazz Brno – rozhovor na ČT24

V magický den 11. září 2010 jsme společně s Jirkou Švédou absolvovali rozhovor na téma 13. ročníku festivalu Jazz Brno v brněnské pobočce ČT24. Jiří uvedl hlavní koncept festivalu a jeho hlavní hvězdy a já jsem měl za úkol zodpovědět proč jazz poslouchá tak málo lidí a jak jazz pochopit a proniknout do něj… Jak byste odpověděli Vy? Pokud byste měli v přímém přenosu dostat tuhle otázku a nebyli byste připraveni stejně jako my …. ?

Postřehy

Ještě Vám tady napíši pár detalů, které jsem za tu chvilku co jsme s Jirkou strávili ve studiu, postřehl. Napřed si nás napudrovali a poté nám instalovali mikrofony. Bylo to lehce drama, protože těsně před vstupem se ještě mikrofony předělávaly na druhou stranu košile. Bylo nás tam docela dost … reportérka, kameraman, zvukař, přihlížející osoba, slečna co nosila vodu, kosmetička pro případné pudrování a dva další hosté pro pokračující live vstup. Jirka vtipně poznamenal, že v konkurenčních TV tohle vše zvládají dva lidé…

Natáčení

A teď přímo k natáčení našeho live vstupu. Na začátku jsme měli s Jiřím zůstat stranou záběru a těsně před našim vstupem nám dali povel k přijezdu na židlích ke stolu. Pak se odehrál krátký rozhovor, ten byl docela fajn (viz. video). Snad jsme nebyli moc křečovití. Nakonec jsme měli co nejrychleji opustit židle, předat mikrofóny a ádié. Po našem vstupu nás už nikdo nepotřeboval a tak jsme chvíli bloudili a hledali cestu ven ze studia. Celkově tato sranda trvala asi 45 minut.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>